05Ebben az évben november 18-án került sor a szokásos  Nyugdíjas nap megrendezésére. A szép számban megjelent gadányi nyugdíjasokat a mesztegnyői, osztopáni és a somogyzsitfai nyugdíjas klubok tagjai vidám műsoraikkal szórakoztatták. Az önkormányzat kis ajándékkal lepte meg a gadányi résztvevőket. Valamint külön köszöntötték a község legidősebb lakóit.
A rendezvény fő attrakciója a Marcali 3 Tenor nagy sikert aratott fellépése volt.
A műsorokat vacsora, baráti beszélgetés, zene, tánc, tombola követte. A talpalávalóról Tislér István gondoskodott.

Fotók az eseményről

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató!

polgarmesterMegtisztelő számunkra figyelme és érdeklődése történelmi értékű településünk iránt.
Reméljük, az itt található információk hasznára válnak, a honlap böngészése kellemes élményt jelent majd az Ön számára.
Bízunk abban, hogy az itt található információk és képek felkeltik érdeklődését, és ha még nem járt nálunk, hamarosan személyesen is köszönthetjük településünkön, vagy visszatér hozzánk, amennyiben igen.

Ősz János
polgármester

e-ÜGYINTÉZÉS

...Elugy

DIT

uj magyarorszag

videkunkajovonk