Értesítjük a lakosságot, hogy 2018. június 06. napján 09:00 órától várhatóan 13:00 óráig ÁRAMSZÜNET LESZ a település teljes területén!

Mivel az áramszünet érinti az ivóviz átemelő szivattyúkat is, ezért előfordulhat nyomásingadozás, így kérjük a lakosságot, hogy mindenki gondoskodjon az áramszünet előtt a szükséges ivóvízmennyiség biztosításáról!

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató!

polgarmesterMegtisztelő számunkra figyelme és érdeklődése történelmi értékű településünk iránt.
Reméljük, az itt található információk hasznára válnak, a honlap böngészése kellemes élményt jelent majd az Ön számára.
Bízunk abban, hogy az itt található információk és képek felkeltik érdeklődését, és ha még nem járt nálunk, hamarosan személyesen is köszönthetjük településünkön, vagy visszatér hozzánk, amennyiben igen.

Ősz János
polgármester

e-ÜGYINTÉZÉS

...Elugy

DIT

uj magyarorszag

videkunkajovonk