phoca thumb l 18Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Kultúráért Felelős Államtitkársága támogatásával,  immár hetedik alakalommal került sor az amatőr kórusok találkozójára. Ebben az évben a hazaiakon kívül nyolc csapat mutatta be énektudását.
Többek között a Tapsonyi Asszonykórus, Napsugár Nyugdíjas Klub Nemesdéd, Hagyományőrző Egyesület Mesztegnyő, Táskai Asszonykórus, Margaréta Nyugdíjas Egyesület Balatonszentgyörgy, Rozmaring Nyugdíjas Klub Osztopán, Sávolyi Népdalkör.

Zala megyét pedig most első alkalommal a Balatonmagyaródi dalkör képviselte.

A programot tovább színesítették Ősz Gabriella, Kovács Dezső, Kéry Jenő, Kiss Ferenc előadók, valamint a Mesztegnyői Honi és a Marcali Baglas néptancsoportok.

A jó hangulatút rendezvényt közös vacsorával fejeztük be. Ez úton is köszönöm minden segítőnek az áldozatos munkáját.

Ősz János
polgármester

Fotók az eseményről

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató!

polgarmesterMegtisztelő számunkra figyelme és érdeklődése történelmi értékű településünk iránt.
Reméljük, az itt található információk hasznára válnak, a honlap böngészése kellemes élményt jelent majd az Ön számára.
Bízunk abban, hogy az itt található információk és képek felkeltik érdeklődését, és ha még nem járt nálunk, hamarosan személyesen is köszönthetjük településünkön, vagy visszatér hozzánk, amennyiben igen.

Ősz János
polgármester

e-ÜGYINTÉZÉS

...Elugy

DIT

uj magyarorszag

videkunkajovonk