A Somogy Megyei Kormányhivatal Kaposvári Járási Hivatal, mint I. fokú vadászati hatóság a 14-351750-410 kódszámú vadászterület a Somogy megyei 14-351750 kódszámú vadászterület Földtulajdonosi Közössége által hozott döntésének megfelelően szétválasztotta.

A szétválasztással kelezkezett vadászterületek határait az alábbiak szerint állapították meg:

Határozat (térképpel)

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató!

polgarmesterMegtisztelő számunkra figyelme és érdeklődése történelmi értékű településünk iránt.
Reméljük, az itt található információk hasznára válnak, a honlap böngészése kellemes élményt jelent majd az Ön számára.
Bízunk abban, hogy az itt található információk és képek felkeltik érdeklődését, és ha még nem járt nálunk, hamarosan személyesen is köszönthetjük településünkön, vagy visszatér hozzánk, amennyiben igen.

Ősz János
polgármester

DIT

uj magyarorszag

videkunkajovonk