Megkönnyítené a kistelepülésekre költözők helyzetét, ezzel visszahozná a fiatalokat Gadány polgármestere, így növelné a vidék lakosságmegtartó erejét. A nagy múltú faluban már nemcsak a mezőgazdasági termelés szorult vissza, hanem a gyümölcsösök és a szőlőhegyek is elnéptelenedtek, elgazosodtak.

A teljes cikk a sonline.hu oldalon ide kattintva elérhető!

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató!

polgarmesterMegtisztelő számunkra figyelme és érdeklődése történelmi értékű településünk iránt.
Reméljük, az itt található információk hasznára válnak, a honlap böngészése kellemes élményt jelent majd az Ön számára.
Bízunk abban, hogy az itt található információk és képek felkeltik érdeklődését, és ha még nem járt nálunk, hamarosan személyesen is köszönthetjük településünkön, vagy visszatér hozzánk, amennyiben igen.

Ősz János
polgármester

DIT

uj magyarorszag

videkunkajovonk