Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Mesztegnyői Közös Önkormányzati Hivatal (8716 Mesztegnyő, Szabadság tér 6.) épületében felújítási munkálatok kezdődnek, ezért 2017. március 20-25. között az ügyfélfogadás költözés miatt szünetel.

A felújítási munkálatok alatt a zavartalan ügyfélfogadást 2017. március 27-től a Kultúrházban (8716 Mesztegnyő, Szabadság tér 7.) biztosítjuk.

Kérjük szíves megértésüket!

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt Látogató!

polgarmesterMegtisztelő számunkra figyelme és érdeklődése történelmi értékű településünk iránt.
Reméljük, az itt található információk hasznára válnak, a honlap böngészése kellemes élményt jelent majd az Ön számára.
Bízunk abban, hogy az itt található információk és képek felkeltik érdeklődését, és ha még nem járt nálunk, hamarosan személyesen is köszönthetjük településünkön, vagy visszatér hozzánk, amennyiben igen.

Ősz János
polgármester

DIT

uj magyarorszag

videkunkajovonk